PUBG Mobile oyunu hakkında bilgiler

3 Şubat 2019 5826 5 94

Son zamanların en fenomen oyunlarından birisi olan PUBG, telefon versiyonu ile de kendini oynatıyor. Bu yazımızda size PUBG Mobile oyunu hakkında bilgiler vereceğiz.

PUBG Mobile Oyunu Nedir?

PUBG Mobile 9 Şubat 2018 tarihinde yayımlandı. Hem Android hem de iOS kullanıcıların oynayabildiği bu oyunu oynamak ücretsizdir. İngilizce ismi PlayerUnknown’s Battlegrounds olan bu oyunu oynayabilmek için internet olması şart.

Amacınız ise sizinle birlikte 100 kişinin bırakıldığı adada ölmeyerek birinci olmak. İsterseniz bireysel veya takım halinde oynayabiliyorsunuz. Hayatta kalmanız gereken bu oyunda strateji çok fazla önemli. Ayrıca adaya indiğiniz zamandan itibaren silah ve çeşitli eşyaları bulmanız korunmanız ve çatışma için gerekli.

PUBG Mobile Nasıl Oynanılır?

100 oyuncu arasında sağ kalmayı başarmaya çalıştığınız bu oyunu oynamak tamamen ücretsizdir. Bu oyunu oynamak için ilk önce cihazınıza oyunu yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra karakter seçimi yapıp oyuna dahil olabiliyorsunuz.

Oyuna başladığınız zaman üzerinizde hiçbir şekilde silah olmuyor. Kendiniz haritada bulunan evlerden buluyorsunuz. Oyunu bireysel veya takım halinde oynayabilirsiniz. Farklı harita seçimi yaparak oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz. Eğer arkadaş eklemek istiyorsanız ekleyeceğiniz kişinin oyundaki ismini bilmeniz gerekiyor.

Ana ekrandan sağ altta bulunan arkadaşlar paneline girmeniz ve ekle butonuna basmanız gerekiyor. Eklemek istediğiniz arkadaşın ismini buraya girmeniz ve arkadaşınızın isteği kabul etmesi halinde işlem tamamlanmış oluyor.

Tags: Pubg mobile, pubg mobile bilgisayar icin, pubg mobile haberleri, pubg mobile hileleri, pubg mobile nedir?, pubg mobile tencent emulator Categories: Bilgisayar, Mobil, Oyunlar, Uygulamalar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Yorumlar
 1. -

  99999 üç

 2. -

  Bence olur

 3. -

  Bence olur diye umudum var

 4. -

  Bir şey olamadı

 5. -

  oyuncuyuz

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir