Periscope Nedir, Nasıl Kullanılır

24 Ocak 2019 643 1 26

Periscope Nedir, Nasıl Kullanılır, Artık dünyada her şey çok çabuk değişiyor. Zaman içerisinde hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte insanların hayat akışı içeresindeki alışkanlıkları da değişim gösterebiliyor. Pratik Bilgiler olarak sizlere bu alanda vereceğimiz tüm haberlerde teknolojiden faydalanarak yapılacak işlemlere de yer veriyoruz. Periscope uygulamasını sizlere anlatacağız.

PERİSCOPE NEREDE KULLANILIR

Şu an belkide ismini ilk defa duyduğunuz bir konuyu size anlatacağız. Periscope nedir? Periscope Twitter’in yeni uygulaması olarak hayatımıza girdi. Twitter ile artık canlı yayın yapabiliyorsunuz. Telefonunuz ile o anda çevrenizdeki olayları sizin bağlı olduğunuz tüm twitter arkadaşlarınıza gösterebiliyorsunuz.

Hatta bunun belirli seçenekleri var, canlı yayını aynı anda tüm dünyaya izlettirebilirken, aynı zamanda isterseniz gizleyebiliyor ve sizin istediğiniz kişilerin izlenimine bile açabiliyorsunuz. Sizi izleyenler özel bildirim alır ve kendileri de başkalarını bu canlı yayına davet edebilirler. Böylelikle sizin yaptığınız yayın bir anda herkes tarafından görülebilir. Ancak bu size bağlı isterseniz özel canlı yayınları dilediğiniz kişiler ile paylaşabilirsiniz. Periscope uygulamasının birçok özelliği bulunmaktadır.

Tam tersi durumlar içinde sizin kullanımınıza açık olarak hizmet veriliyor. Bir arkadaşınız eğer canlı yayın yapar ise size bir bildirim geliyor ve bu bildirim üzerine sizde arkadaşlarınız ile canlı yayına katılabiliyorsunuz.

Son günlerde seçim dolayısı ile birçok liderin Periscope uygulaması ile büyük kitlelere hitap ettiğini, medyadan takip etmişsinizdir.

Tags: periscope açılmıyor 2019, periscope kelime anlamı, periscope nedir indir Categories: Uygulamalar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Yorumlar
  1. -

    qweacds

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir