Nvidia 2019 Yılında ne değişikler yapacak

3 Şubat 2019 2985 0 48

Ekran kartı dünyasının en iyileri arasında yer alan Nvidia2019 yılında da yenilikçi değişimler yapacak gibi görünüyor. Nvidia ekran kartı kullanıcılarının sıkça sorduğu nvidia 2019 yılında ne değişikler yapacak sorusuna henüz yılın başında yaptığı değişimler ile bir nevi cevap verdi. Geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme ile kullanıcılarının karşısına çıkan Nvidia GeForce güncellemesiyle FreeSync monitörlere G-Sync desteğini getiriyor. Free Sync destekli olan, Acer, Agon, Ben Q ürünlerine gelen güncelleme aynı zamanda RTX 2060 modüllerini de güncelliyor.

12 Ekran Kartına Güncelleme

Nvidia yeni güncellemesi ile 12 farklı modelini güncelledi. Ayrıca güncellemeyle beraber Tomb Raider ve Darksider 3 oyunları da 3D Vision profilleri eklentisine sahip oldu. Son zamanlarda artan kullanıcı sorunlarına yönelik bir çalışma da yapan Nvidia, güncelleme ile beraber bu sorunu da gidermiş oldu. Doğru ayarlar ile en iyi performansı yaratmayı amaçlayan Nvidia, 2019 senesinde oldukça farklı yeniliklere ve güncellemelere imza atacak gibi görünüyor.

Öte yandan yapay zeka özelliklerine sahip yeni bir RTX ekran kartının duyurusunu yapan Nvidia özellikle modern oyunlarda muazzam bir performans vaat ediyor. Tüm dünyada 15 Ocak tarihinde sunulması beklenen yeni ekran kartı RT 2060, eski sürümleri tamamen geride bırakacak gibi görünüyor. 2019 yılına hareketli giren Nvidia’nın yeni adımları ise oldukça merak ediliyor.

Tags: Nvidia 2019, nvidia en iyi ekran karti, nvidia guncellemeleri, nvidia haberleri, nvidia latest news, nvidia yeni ekran karti, nvidia yenilikleri Categories: Bilgisayar, Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir